Kuzey Cad. No:21 Ağva - 0216 721 77 07 - 0533 375 47 77

ETKİNLİKLER

Ağva’nın olmazsa olmazları arasında yer alan tekne turlarına katılmanızı öneririz. İki nehir tarafından çevrelenmiş bu tatil beldesinde unutulmaz manzaralara tanıklık edeceksiniz. Kalabalık gruplar halinde kiralayacağınız tekne ile Ağva civarında 15-20 dakikalık mesafede bulunan eşsiz koyları, adacıkları ve doğal kayalıkları göreceksiniz.

Gelin Kayası ve civarındaki koylar ilk duraklarınızdan olacak. Tekne Ağva turu fiyatları gidilecek mesafeye ve sizin pazarlık kabiliyetinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Ağva merkezinden kiralayabileceğiniz kara bisikletleri ile Ağva’nın her noktasını kolayca gezebilirsiniz, doğadaki eşsiz manzaraları izleme şansı yakalmakla birlikte bol bol fotoğraf çektirip eğlenebilirsiniz.

Ağva iki tarafını saran göksu ve yeşilçay nehirleri, civarlarda bulunan irili ufaklı gölleri, karadeniz kıyısında oluşu sebebi ile balıkçıların uğrak noktalarındandır. Amatör olarak balık tutmak ile ilgileniyorsanız burada her dönem balık tutabileceğiniz çeşitli noktalar vardır, özellikle eylül – kasım aralığında palamut avı, yılın her dönemi yakalanabilen dere balıkları, tatlı su kefali, levrek, istavrit ve uzun uzadıya kumsallarımızda kalkan avı yapılabilmektedir.

Ağva ve civarında birbirinden farklı parkurlarda atv ile gezebilirsiniz, gerek bireysel gerekse gruplar halindeyararlanabileceğiniz bu aktivite türüne Ağva’nın çeşitli noktalarından kiralayabileceğiniz araçlar ile katılabilirsiniz.